HoReCaSHOW – форум, який відбувається щоосені у Львові. Туризм та індустрія гостинності є одними з основних галузей економіки західної України, а HoReCa –  це десятки тисяч робочих місць. HoReCaSHOW став унікальним майданчиком, де фахівці ринку HoReCa мають можливість прокачати свій бізнес, набратись нових ідей емоцій і вражень, HoReCaSHOW –  те місце, де збираються найбільш ефективні менеджери, де розкриваються актуальні питання та провідні експерти діляться своїм унікальним досвідом. HoReCaSHOW – те місце, де є все необхідне для переходу на якісний новий рівень вашого професіоналізму.

Багато в кого виникають запитання, чому HoReCaSHOW, що таке HoReCa і як розшифровуються ці літери. В цьому розділі ви отримаєте відповіді на ці запитання, трішки про нас і те як ми створили HoReCaSHOW .

HoReCa — поняття, що позначає сферу індустрії гостинності. Назва «HoReCa» походить від перших двох літер в словах Hotel, Restaurant, Cafe/Catering (готель, ресторан, кафе\кейтеринг)

Згідно вище роз’ясненої дефініції, ми можемо чітко обґрунтувати, чому ми обрали назву виставки – HoReCaSHOW.

HoReCaSHOW Lviv – форум готельно-ресторанного бізнесу, іншими словами місце розвитку сфери гостинності. Відвідавши схожий захід в Сполучених Штатах Америки, ідейний натхненник Іоанн Янчишин вирішив створити подібне шоу на український маневр, яке не має аналогів та стане обов’язковим для відвідування людей дотичних до сфери HoReCa.

Назву HoReCaSHOW Lviv умовно можна розділити на три частини, для детального пояснення.

    1. HoReCa – тому що, подія безпосереднього дотична до сфери індустрії готельно-ресторанного бізнесу.
    1. SHOW – тому що на території виставки відбувається одночасно декілька атракцій, на яких професіонали своєї справи демонструють (SHOW) свої навички та професіоналізм

Як висновок можна сказати, що HoReCaSHOW, це захід на якому хочуть побувати не тільки місцеві ресторатори та готельєри, і не тільки з усієї України, але й з цілого світу. Думка про те, чи може фестиваль HoReCaSHOW проводитись в інакшому місті навіть не виникає, як кажуть львів’яни – тому що це Львів, крихітко!