Don’t _miss

Wire Festival

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

speaker_info

About The Speaker

Андрій Худо

Співвласник та Голова Наглядової ради Холдингу емоцій “!FEST” визначає стратегію та займається інвестиціями компанії (23 заклади у Львові, більше 80 Львівських майстерень шоколаду, Львівських пляцків, “П'яної Вишні” та Реберні в Україні і за кордоном, 20 різноманітних проектів у рітейлі, будівництві, мануфактурі тощо).

Співвласник та Голова Наглядової ради Холдингу емоцій “!FEST”, визначає стратегію та займається інвестиціями компанії (23 заклади у Львові, більше 80 Львівських майстерень шоколаду, Львівських пляцків, “П’яної Вишні” та Реберні в Україні і за кордоном, 20 різноманітних проектів у рітейлі, будівництві, мануфактурі тощо).
!FEST вже 12 років задає емоційний та гастрономічний ритм Львову, більшість закладів мережі давно стали must-see для гостей міста. Крім того, бізнес розвиває бренд «львівськості», — знані шоколад, вишнівка, пляцки зі Львова вже давно мають представництва у великих містах по цілій Україні, а також в Азербайджані (Баку) та Польщі (Варшава, Краків). Пиво з «Правди» експортують в 10 країн світу. Один з крайніх міжнародних проектів — кавовий хаб, котрий зближує кав’ярні України (і не лише) та фермерів, котрі вирощують кавове зерно в Центральній та Південній Америці.