Don’t _miss

Wire Festival

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

speaker_info

About The Speaker

Дарина Вершиніна

Бренд-амбассадор Monin, probar 11 років роботи барменом, численні нагороди, серед яких перемога у Bohemian bar club, Beefeater Gin Tonic Twict 2018 та Nemiroff Exotic Challenge 2016, вихід у фінал в Havana Club Ambiance 2018 та 3 місце у Cold brew and Jagermister 2019, Дарина Вершиніна знайшла, де ховаються геніальні думки. І поспішає поділитися із гостями HoReCa Show! Вона неодноразово була спікером на виставках з міксології в Україні, Білорусі, Латвії, Естонії та Азербайджані. І вже у вересні розкаже про священне - де ж вони, ті ідеї, як оформити меню і не збожеволіти, коли розставляєш пляшки.

У вас бувало таке, що ніяк не виходить знайти ідею? А ви впевнені, що шукали у потрібному місці? Адже за 11 років роботи барменом, численних нагород, серед яких перемога у Bohemian bar club, Beefeater Gin Tonic Twict 2018 та Nemiroff Exotic Challenge 2016, вихід у фінал в Havana Club Ambiance 2018 та 3 місце у Cold brew and Jagermister 2019, Дарина Вершиніна знайшла, де ховаються геніальні думки. І поспішає поділитися із гостями HoReCa Show!
Вона неодноразово була спікером на виставках з міксології в Україні, Білорусі, Латвії, Естонії та Азербайджані. І вже у вересні розкаже про священне — де ж вони, ті ідеї, як оформити меню і не збожеволіти, коли розставляєш пляшки.