Don’t _miss

Wire Festival

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

d

Copyright @ Select-themes

Follow us

Business Arena

f

Business Arena – Тисячі людей мріють про власний заклад! І тисячі людей не мають достатньо вмінь, інформації і знань для правильного початку!
У 2019 ми стартуємо з новим унікальним спеціалізованим майданчиком у сфері ефективних бізнес рішень, що допоможуть як правильно розпочати, так і якісно перезавантажити чи налаштувати вже діючий бізнес! Кращі з існуючих франшизи, консалтинг, фінансування, страхування ризиків, автоматизація і ІТ рішення і навіть секція дизайну і архітектури – на вас чекає справжня концентрація інтелекту, інструментів і бізнес ідей!

Під гаслом «Arena of the Future! » ми об’єднуємо найважливіші теми: від пошуку оптимального розташування майбутнього закладу до питань по найму і роботі з персоналом! Це реальна можливість познайомитися з готовими бізнес-рішеннями, цікавими концепціями та успішними форматами закладів, а також можливість оцінити свої перспективи та можливості. Business Arena – майданчик вигідних угод і перевірених досвідом рішень!

Світлана очолює департамент маркетингових комунікацій «1+1». Знає все про цільову аудиторію "українець". Як її правильно обирати, які ка

Пальмова Гілка

Basta! Street Food Bar

Нашу подію відвідають понад 100 експертів у сфері HoReCa зі всього світу!