Don’t _miss

Wire Festival

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

<Good_things_happen/> Welcome to Conference

d

Copyright @ Select-themes

Follow us

Horeca Inside

f

Цього року HoReCaSHOW робить повноцінне занурення в саму суть найважливіших питань бізнесу!

На вас чекає серія повноцінних практикумів від найуспішніших Метрів України та світової арени. Справжній живий досвід діючих рестораторів, готельєрів та людей, які створили успішні бізнеси «тут і зараз». І чия репутація не потребує підтверджень!

Кожен Спікер – це реальні бізнес-історії і практичні інструменти, які допоможуть вам стати кращими!

Світлана очолює департамент маркетингових комунікацій «1+1». Знає все про цільову аудиторію "українець". Як її правильно обирати, які ка

Пальмова Гілка

Basta! Street Food Bar

Нашу подію відвідають понад 100 експертів у сфері HoReCa зі всього світу!

Основний майданчик події, що об’єднує 12 локацій.

Від класичної виставкової зони до 3х сцен конференцій за напрямками Rest, Hotel, HR & Marketing, а також майстер-класи, 1000 м2 барної культури, професійні змагання та зони нетворкінгу.

Конференція розрахована на 1000 учасників, де найуспішніші Метри України та світу розкрити суть найважливіших питань бізнесу.

Ресторатори, готельєри та люди які створили успішний бізнес розкривають секрети реальних бізнес-історій та розповідають про практичні інструменти, які допоможуть стати краще тут і зараз.

Наймасштабніші кулінарні майстер-класи історії України!

В чаші стадіону, просто неба, провідні світові шефи розкриють практичні навички та секрети успішної злагодженої роботи на кухні. З кухні починається заклад, бо тільки якість страв та швидкість обслуговування впливає н6а рішення гостя – повернутися чи ні.